Specjalizuję się w prowadzeniu wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesela, uroczystości jubileusze, imprezy firmowe, plenerowe, 18’stki….

 

 

Spotkania z wieloma grupami ludzi, w różnym przedziale wiekowym, oraz ich różne gusty muzyczne pozwoliły zdobyć mi bogate doświadczenie, dzięki któremu profesjonalnie i z humorem mogę podejść do prowadzenia imprezy.

 

Dlaczego właśnie Dj…. ??

Każdy kto organizuje imprezę, zabawę, jakieś spotkanie, gdzie istotną rolę odgrywa oprawa
muzyczna zastanawia się kogo wybrać – dj’a, czy zespół. To właśnie ten wybór podczas organizowania wesela czy też każdej innej uroczystości jest jednym z ważniejszych.

Musicie Państwo zdać sobie sprawę, z kilku niezaprzeczalnych faktów:

– jako Dj, dzięki bogatemu zbiorowi zgromadzonej muzyki jestem w stanie błyskawicznie dopasować się do gustów chcących się bawić ludzi. Nie ogranicza mnie

wcześniej ustalony repertuar.

– wszystkie wcześniejsze nie dogadane sprawy, które umknęły w rozmowie przed przyjęciem, możemy ustalić bez żadnych problemów już podczas trwania zabawy.

– kolejną niezaprzeczalną prawdą jest to, że zamawiając Prezentera Muzycznego sporo oszczędzacie. Zarówno w kwestii finansowej jak i nawet samego miejsca w lokalu, gdzie dziś nie rzadko ma to znaczenie.

– Wybierając Dj’a macie Państwo pewność, że usłyszycie ulubione nagrania w oryginalnych , niezafałszowanych wersjach, a przerwy między kolejnymi składankami będą takie jakie Wy chcecie.

– jeśli jeszcze się wachacie myśląc, że „przecież zespół gra na żywo”, to musicie wiedzieć, że aby grać „na żywo” skład takiej orkiestry musiał by mieć minimum pięć osób (klawisze, gitara, bas, perkusja, dęte), dlatego nie dajcie się nabrać 😉

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo w mojej ofercie